Spausdinti
Kviečiame susipažinti su nauju svetimvardžių vartojimo principų projektu ir pareikšti savo nuomonę interneto svetainėje www.svarstome.lt!

Atsižvelgdama į komisijos narių ir atskirų kalbininkų pastabas, Vardyno pakomisė 2003 m. lapkričio 5 d. taisė kitų kalbų asmenvardžių ir vietovardžių vartojimo lietuvių kalboje principus, nustatytus komisijos 60-ojo nutarimo 5 punkte. Naujos redakcijos projektą žr. NUTARIMAI/ Projektai.

Naujasis projektas lapkričio 6 d. pristatytas Vertėjų ir redaktorių seminare (rengė Lietuvių kalbos institutas), paskelbtas interneto svetainėje www.svarstome.lt (ši svetainė sukurta pagal projektą „Viešojo konsultavimosi diegimas Lietuvos valdžios institucijose“, inicijuotą ir remiamą Atviros Lietuvos fondo).

Kviečiame susipažinti su nauju svetimvardžių vartojimo principų projektu ir pareikšti savo nuomonę adresu: www.svarstome.lt! Vertėjams, specialiesiems redaktoriams, mokslo ir švietimo darbuotojams, žiniasklaidininkams uždavėme konkrečių klausimų, tačiau mintis, siūlymus ir pastabas dėl pačių principų ar jų formulavimo prašom rašyti visus.

Parengė Aistė Pangonytė