Spausdinti
, konkursai
Kovo 27 d., šeštadienį, 11 val. per Lietuvos radiją ir 2-ąją nacionalinės televizijos programą „Klasika“ bus diktuojamas pirmojo šių metų Nacionalinio diktanto konkurso tekstas, jį sukūrė žinoma lietuvių rašytoja. Kviečiame dalyvauti ar rašyti diktantą namuose!

   

    Kovo 27 d., šeštadienį, 11 val. per Lietuvos radiją ir 2-ąją nacionalinės televizijos programą „Klasika“ bus diktuojamas pirmojo šių metų Nacionalinio diktanto konkurso tekstas, jį sukūrė žinoma lietuvių rašytoja.

     Pagrindinis konkurso organizatorius – savaitraščio „Atgimimas“ redakcija – skelbia telefonus, kuriais galima sužinoti, kur diktantas bus rašomas savivaldybėse, žr. www.atgimimas.lt.  

     Užsienio reikalų ministerija pranešė, kad diktantas bus rašomas 25-iose šalyse, ir ne tik ambasadose, bet iš viso 43 vietose. Nepaisydami laiko skirtumo Čikagos lietuviai 4 val. ryto rinksis Čikagos priemiestyje Lemonte esančiame Pasaulio lietuvių centre. Azartiškiausios bendruomenės ketina kovoti ne tik dėl rengėjų skirtų prizų, bet ir steigia savus, norėdamos išsiaiškinti raštingiausią savo bendruomenės narį. Pageidaujantys prisijungti prie rašančių diktantą dar gali registruotis artimiausioje rašymo vietoje. Adresus žr. www.urm.lt.

     Diktanto tekstas bus paskelbtas balandžio 1 d. internete. Svetainės VLKK.lt naujienose, kaip įprasta, bus galima rasti diktantą su skyrybos variantais, rašybos ypatumų paaiškinimais. Nutolusieji nuo interneto šiemet galės konsultuotis informacijos tel. 118 (įprastu paslaugos tarifu 1,5 Lt už minutę).

Nacionalinį diktantą organizuoja
savaitraštis „Atgimimas“ kartu su Nacionaliniu radiju ir televizija
Nuolatiniai diktanto partneriai ir talkininkai:
Valstybinė lietuvių kalbos komisija,
Užsienio reikalų ministerija,
Lietuvos paštas,
Lietuvos savivaldybių asociacija,
Mokslo ir enciklopedijų leidybos centras.
Šiais metais konkurso pagrindinis rėmėjas TELE2.