Spausdinti
, kompiuterija
Interneto svetainėje sms4you.lt nereikia papildomų nustatymų, kad būtų galima rašyti lietuviškai, nėra pavojų, kad lietuviški rašmenys bus sugadinti, – šitaip teigiamai paslaugą įvertino Lietuvių kalbos informacinėse technologijose svetainės LIKIT.lt ekspertai. O telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ surengė greičiausiai lietuviškus SMS rašančių moksleivių konkursą...

 

   Kaip pranešta Lietuvių kalbos informacinėse technologijose svetainėje LIKIT.lt, pradėjo veikti lietuviškų SMS žinučių siuntimo į mobiliuosius telefonus paslauga iš interneto svetainės sms4you.lt, www.sms4you.lt/galimybes/sms-siuntimas-is-puslapio.

   SMS žinučių paslaugą teikiančių svetainių yra ir daugiau (plačiau žr. čia). Tačiau šioje viskas padaryta iki galo: nereikia papildomų nustatymų, kad būtų galima rašyti lietuviškai, nėra pavojų, kad lietuviški rašmenys bus sugadinti.

   Žinutes galima rašyti ir kitomis kalbomis, siųsti į daugelį valstybių, netrumpas jų sąrašas su nedideliais tarifais pateiktas svetainėje. Teikiama ir daugiau paslaugų: žinučių siuntimas į telefonus iš programos „MS Outlook 2007“, žinučių siuntimo integravimas į informacinę sistemą.

   ******** 

     Telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ kovo 23 d. surengė moksleivių varžybas „PILDYK SMS lenktynės“. Žinučių rašymo konkurse dalyviai tekstą mobiliuoju telefonu turi surinkti lietuviškais rašmenimis ir su skyrybos ženklais. Varžybos tęsis iki gegužės. Tvarkaraštį žr. Tele2.lt. Kiekviename iš 53 lenktynių etapų bus atrinkta po vieną greičiausią ir be klaidų SMS parašiusį moksleivį. Nugalėtoją lemia SMS rašymo greitis, o už įveltą klaidą skiriamos dvi baudos sekundės. Į greičiausiai SMS žinutes rašančiojo titulą jau pretenduoja pirmojo etapo nugalėtoja Vilniaus Žirmūnų gimnazijos moksleivė Kristina Šmaižytė, viršijusi Lietuvos rekordų knygoje užfiksuotą greitojo SMS rašymo rekordą.