Spausdinti
, konkursai
Pirmasis, atrankinis, konkurso etapas šį šeštadienį vyks savivaldybių skirtose salėse, o neužsiregistravę konkurse galės jį rašyti namuose, klausydamiesi Lietuvos radijo I programos – sausio 28 d. 11 val.
Klausykitės diktanto internetu, žr. http://www.lrt.lt, LR transliacija.

Politikos savaitraštis „Atgimimas“ kartu su partneriais Valstybine lietuvių kalbos komisija, Savivaldybių asociacija ir Lietuvos radiju kviečia dalyvauti Nacionalinio diktanto konkurse dėl raštingiausio Lietuvos piliečio titulo.

Diktantas bus skaitomas šį šeštadienį, sausio 28 d., 11 val. per Lietuvos radijo pirmąją programą. Tad kiekvienas jį gali rašyti namuose (tekstas vėliau bus paskelbtas internete). Tačiau dar galima užsiregistruoti ir dalyvauti konkurse: pirmasis, atrankinis, konkurso etapas šį šeštadienį vyks savivaldybių skirtose salėse. Adresus žr. čia.

Šiame projekte dalyvauja penkiasdešimt devynios iš šešiasdešimties Lietuvos savivaldybių, kai kurios iš jų yra parengusios sales diktantui ne tik rajonų centruose, bet ir seniūnijose. Tad dalyvauti diktanto konkurse yra visiškai nesudėtinga.

Konkurso dalyvių parašytus diktantus iš visos Lietuvos į Vilnių atgabens „Lietuvos pašto“ pasiuntiniai. Čia jų lauks speciali darbų tikrinimo komisija.

Penkiasdešimt geriausiai parašiusiųjų diktantą iš visos Lietuvos susirungs dėl raštingiausio Lietuvos piliečio titulo antrajame konkurso etape, kuris vyks vasario 18 d., taip pat šeštadienį, Vilniaus universitete. Nugalėtojui atiteks Mokslo ir enciklopedijų leidybos instituto įsteigtas prizas – Visuotinės lietuvių enciklopedijos komplektas.

Daugiau informacijos telefonais:
(8 5) 261 9608
arba
8 685 12 732

Sausio 28 d. 11 val. galite klausytis diktanto internetu, http://www.lrt.lt, LR transliacija.

Sausio 27 d. LRT laidoje „Labas rytas“ apie konkursą kalbės Kalbos komisijos pirmininkė Irena Smetonienė.