Spausdinti
, programos
Lapkričio mėnesį 80 bibliotekų už 12 627 Lt buvo nupirkta ir neatlygintinai perduota 726 devyniolikos pavadinimų keturių leidyklų išleisti lituanistiniai leidiniai.

       Kalbos komisija ir toliau remia šalies aukštųjų universitetinių mokyklų, valstybinių kolegijų, valstybinės reikšmės, apskričių ir savivaldybių viešąsias bibliotekas, neatlygintinai joms perduodama lituanistinių leidinių, naudingų ir aktualių ne tik mokslo ir studijų reikmėms, bet ir visuomenės kalbiniam švietimui, kalbotyros plėtrai, kalbos normų ir terminijos sklaidai.  

      Lapkričio mėnesį 80 bibliotekų už 12 627 Lt buvo nupirkta ir neatlygintinai perduota 726 vnt. devyniolikos pavadinimų keturių leidyklų išleistų lituanistinių leidinių: monografijų, metodinių priemonių, straipsnių rinkinių, lituanistinių žurnalų ir kt. Bibliotekoms perduota 377 vnt. vienuolikos pavadinimų Vilniaus universiteto leidyklos išleistų lituanistinių leidinių ir 166 vnt. šešių pavadinimų Lietuvos edukologijos universiteto leidyklos išleistų lituanistinių leidinių.

      Po vieną aktualų visuomenės kalbiniam švietimui lituanistinį leidinį nupirkta iš Lietuvių kalbos instituto ir UAB leidyklos „Gimtasis žodis“. Bibliotekoms perduota Lietuvių kalbos instituto (62 vnt.) išleista S. Ambrazo monografija Būdvardžių darybos raida ir UAB leidyklos „Gimtasis žodis“ (121 vnt.) išleista G. Čepaitienės, L. Lapinskienės knyga Atsiminimai apie Joną Jablonskį. Pastaroji ypač naudinga ne tik mokytojams lituanistams, aukštųjų mokyklų studentams ir vyresniųjų klasių mokiniams, bet ir visiems, kurie mokosi lietuvių kalbos ar domisi lietuvių kalbotyros naujausiais darbais.  

    Kalbos komisija ir toliau numato remti šalies bibliotekas ir dar šiais metais neatlygintinai joms perduoti lituanistinių leidinių.