Spausdinti
, programos
Kalbos komisija ir toliau remia šalies viešąsias bibliotekas aktualiais lituanistiniais leidiniais.

        Kalbos komisija ir toliau remia šalies aukštųjų universitetinių mokyklų, valstybinių kolegijų, valstybinės reikšmės, apskričių ir savivaldybių viešąsias bibliotekas aktualiais lituanistiniais leidiniais. Šiais metais nupirkti du lituanistiniai leidiniai: Lietuvos mokslų akademijos Vrublevskių bibliotekos išleistas kompaktinis diskas „Lietuvių kalbotyra, 2001–2005“ (literatūros rodyklė) ir leidyklos „Homo liber“ išleista Gražinos Navalinskienės knyga „Mokykimės lietuvių kalbos savarankiškai“ (2-as leidimas, mokomoji knyga ir trys pratybų sąsiuviniai). Abiejų leidinių buvo nupirkta po 104 vienetus.

      Leidiniai jau paskirstyti bibliotekoms. Kompaktinis diskas „Lietuvių kalbotyra, 2001–2005“ (literatūros rodyklė) Koordinavimo tarybos narių nutarimu bus neatlygintinai perduotas visoms viešosioms bibliotekoms, o Gražinos Navalinskienės knyga „Mokykimės lietuvių kalbos savarankiškai“ (2-as leidimas, mokomoji knyga ir trys pratybų sąsiuviniai) – ją užsakiusioms bibliotekoms. Abu šie leidiniai turėtų būti naudingi ne tik mokytojams lituanistams, aukštųjų mokyklų studentams ir vyresniųjų klasių mokiniams, bet ir visiems, kurie mokosi lietuvių kalbos ar domisi lietuvių kalbotyros naujausiais darbais.

        Minėtus leidinius jau gavo daugelis Vilniaus miesto bibliotekų, artimiausiu metu jie bus perduoti ir kitoms šalies bibliotekoms.