Spausdinti
, kompiuterija
UAB „Microsoft Lietuva“ generalinis direktorius Mindaugas Glodas paneigė gandą, esą kompanija draudžia įsidiegti „Palemono“ šriftą. Pasirodo, atvirkščiai – ne tik nedraudžia, bet netgi moko, kaip tai padaryti, ir sukūrė mokomąjį filmuką.

 

To mūsų klausia tie, kurie „Palemono“ šriftu nori leisti knygas arba kurti duomenų bazes. Klausimas labai natūralus, nes buvo pasigirdę net oficialių nuomonių, esą kompanija „Microsoft“ draudžia į savo produktus diegti nacionalinius produktus, tarp jų ir „Palemoną“.
 
Norėdami išsklaidyti abejones, kreipėmės į UAB „Microsoft Lietuva“ generalinį direktorių Mindaugą Glodą. Pasirodo, kad „Microsoft“ ne tik nedraudžia įsidiegti „Palemono“, bet netgi moko, kaip tai padaryti, ir tam sukūrė mokomąjį filmuką. Ačiū jiems!
 
Primename, kad lietuviškas šriftas „Palemonas“ yra originalus lietuviškas šriftas, skirtas plačiajai visuomenei ir lituanistikos mokslo reikmėms. Jį nemokamai galite parsisiųsti iš Kalbos komisijos svetainės, žr. skyrių „Palemonas“, ten pat išmoksite ir kaip jį įsidiegti.