Pagal Skyrybos taisyklių 8 punktą įterpinius privalu išskirti. Įterpiniai išskiriami kableliais (rečiau – brūkšniais). Tačiau gali būti išskiriama ir iš vienos pusės – kableliu, iš kitos – brūkšniu, arba atvirkščiai. Brūkšnys vartojamas ekspresijai išreikšti.
      Kai kurių įterpinių skyrybai tai gana būdinga, pvz.: Pacientas dažnai be reikalo siunčiamas pas specialistus ar, atvirkščiai – nukreipiamas per vėlai arba iš viso nesuteikiama pagalbos. Pasaulyje paplitusi praktika ne mažinti blogai dirbančių bendrovių vadovų algas, o priešingai – bandoma surasti kuo geresnį (ir brangiau apmokamą) vadybininką. Kita valdžia tą žemę grąžina, bet neatidavė padargų,  traukiamosios jėgos, nuverstų kluonų, tvartų, kitų trobesių, o svarbiausia – jaunystės, sveikatos. Pirma – Lietuva buvo  girių, upių ir pelkių kraštas, labai palankus gynybai. Antra – jokia kita tauta taip nebrangino savo laisvės ir taip atkakliai nesigynė nuo kryžiuočių. Dabar – atvirkščiai, aplink jaunesni  veidai, bet nelinksma.

Žymės: skyryba
Atgal

Jei ši informacija Jums buvo naudinga (nenaudinga), jei pastebėjote klaidą, turite daugiau informacijos ar norite pakomentuoti, parašykite atsiliepimą (ne klausimą!).

Rašyti atsiliepimą