Kipro parlamentas – Kìpro Respùblikos Atstõvų Tarýba (angl. House of Representatives, graik. Βουλή των Αντιπροσώπων της Κυπριακής Δημοκρατίας, Voulí tōn Antiprosṓpōn tis Kypriakís Dimokratías, turk. Temsilciler Meclisi), žr. 2013 m. vasario 28 d. protokoliniu nutarimu Nr. PN-1 patvirtintą rekomendaciją „Dėl valstybių parlamentų lietuviškų pavadinimų“.   

     Oficialiajai vartosenai teikiami parlamentų pavadinimai, sudaryti su oficialiaisiais valstybės pavadinimais (Kipro Respublika, Belgijos Karalystė ir pan.). Atsižvelgus į teksto pobūdį ir kontekstą sudėtiniai pavadinimai gali būti įvairiai trumpinami (pvz.: Kipro Respublikos Atstovų Taryba – Kipro Atstovų Taryba, Atstovų Taryba; Latvijos Respublikos Saeima – Saeima), vietoj oficialiųjų gali būti vartojami ir neoficialūs parlamentų pavadinimai su bendriausiais terminais parlamentas, aukštieji ar žemieji rūmai ir pan.

Atgal

Jei ši informacija Jums buvo naudinga (nenaudinga), jei pastebėjote klaidą, turite daugiau informacijos ar norite pakomentuoti, parašykite atsiliepimą (ne klausimą!).

Rašyti atsiliepimą