Taip, junginiai bėgti laikui, bėgimas laikui taisyklingi. Paskirtį, tikslą įprasta nusakyti naudininku (vienu ar su bendratimi). Šiais junginiais įvardijamas bėgimas, kai tam tikrą atstumą siekiama nubėgti per tam tikrą nustatytą ar kuo trumpesnį laiką.

     Plg.  Terminų banke  teikiamą terminą bėgimas rekordui (angl. race to set a record) – bėgimas specialiai surengtose varžybose, kuriuo prognozuojama pasiekti konkretų rekordą.

     Vartosenos pavyzdžiai iš internetinės žiniasklaidos: Man tai [bėgimas] buvo vienas baisesnių pratimų, ypač – trumpos distancijos, kurias nubėgti reikėdavo tam tikram laikui. Testą sudaro 3 pratimai: atsispaudimai ir susilenkimai (kartai per 2 min.) ir 3 km bėgimas laikui. Antra rungtis – bėgimas laikui, turėjome bėgti trisdešimt metrų.  Intensyvi fizinė veikla paprastai susijusi su sportu ar sunkiu fiziniu darbu, kaip antai greitas važiavimas dviračiu, greitas plaukimas, vidutinių ar ilgų distancijų bėgimas laikui ir pan.
     Tie, kurie nesistengė bėgti laikui, įbėgo į ežerą atsigaivinti ir vėliau baigė distanciją. Aš esu nelabai sportiškas – nesiseka nei bėgti laikui, nei žaisti kvadratą.

Žymės: sintaksė
Atgal

Jei ši informacija Jums buvo naudinga (nenaudinga), jei pastebėjote klaidą, turite daugiau informacijos ar norite pakomentuoti, parašykite atsiliepimą (ne klausimą!).

Rašyti atsiliepimą